KONTAKTI

Direktorica trženja
Dragica Grilj, T: 01/4737 501, E: dragica.grilj@delo.si

 

Vodje ključnih kupcev
Biljana Gajšak, T: 01/4737 517, F: 01/4737 519, M: 031/739 130, E: biljana.gajsak@delo.si

Danica Maček, T: 01/4737 510, F: 01/4737 519, M: 041/743 635, E: danica.macek@delo.si

Ivanka Tehovnik, T: 01/4737 498, F: 01/4737 519, M: 031/702 790, E: ivanka.tehovnik@delo.si

 

Asistenti

Nina Kinkela, T: 01/4737 560, F: 01/4739 519, E: nina.kinkela@delo.si

Petra Poje, T: 01/4737 654, F: 01/4737 519, E: petra.poje@delo.si

Tea Kresnik, T: 01/4737 512, F: 01/4737 519, E: tea.kresnik@delo.si

 

 

 

 

Trženje digitalnega oglasnega prostora

 

VODJA DIGITALNEGA OGLASNEGA TRŽENJA

Tadej Rovtar, T: 01/4737 564, M: 040/ 451 019, F:01/4737 519, E: tadej.rovtar@delo.si

 

VODJE PROJEKTOV

Darko Špiranec, T: 01/4737 525, M: 031/420 121, F:01/4737 519, E: darko.spiranec@delo.si

Matija Korasa, T: 01/4737 536, F:01/4737 519, E: matija.korasa@delo.si

Tone Lun, T: 01/4737 537, M: 051/ 378 543, F:01/4737 519, E: tone.lun@delo.si

 

Ekipa projektne prodaje

 

Vodja projektne prodaje, oglasnih prilog in oglasnega uredništva

Maja Vidmar, T: 01/4737 527, F: 01/4737 519, M: 041/327 868, E: maja.vidmar@delo.si

 

Bojana Vrenjak Lavrenčič, T: 01/4737 499, F: 01/4737 519, M: 041/318 607, E: bojana.vrenjak@delo.si

Finance, prehrana, zdravje, kmetijstvo

 

Brigita Cajhen, T: 01/4737 544, M: 031/622 314, F: 01/4737 519, E: brigita.cajhen@delo.si

Izobraževanje, kultura, storitve, mediji in založništvo

 

Darinka Žemlja, T: 01/4737 538, F: 01/4737 519, E: darinka.zemlja@delo.si

Elektronika, proizvodnja, nepremičnine, avtomobilizem

 

Jasna Đogić, T: 01/4737 513, F: 01/4737 519 E: jasna.dogic@delo.si

Turizem in gostinstvo

 

Zlata Blatnik Guzelj, T: 01/4737 575, F: 01/4737 519, M: 031/639 061, E: zlata.blatnik@delo.si

Šport in prosti čas, gradbeništvo, pohištvo, moda in trgovina

 

Saša Popovič, T: 01/4737 554, M: 040/596 565, F: 01/4737 519, E: sasa.popovic@delo.si

 

 

Mali oglasi 

T: 01/4737 500, F: 01/4737 558

Tomaž Gorjanc, T: 01/4737 516, F: 01/4737 519, M: 041/769 468, E: tomaz.gorjanc@delo.si

Breda Vrbnjak Marčec, T: 01/4737 553, F: 01/4737 558, E: bredam@delo.si

Mojca Kolar, T: 01/4737 551, F: 01/4737 558, E: mojca.kolar@delo.si

Elektronska pošta za naročanje malih oglasov in osmrtnic: malioglasi@delo.si, osmrtnice@delo.si

 

Poslovni analitik

Tomaž Gorjanc, T: 01/4737 516, F: 01/4737 519, M: 041/769 468, E: tomaz.gorjanc@delo.si

 

Tajništvo

Mateja Nose, T: 01/4737 501, F: 01/4737 519, E: oglasevanje@delo.si, mateja.nose@delo.si

 

 

SPLOŠNI  KONTAKT:

Zakup oglasnega prostora: oglasevanje@delo.si

Oddaja oblikovanih oglasov: oglasi@delo.si

Mali oglasi, osmrtnice in zahvale: malioglasi@delo.si, osmrtnice@delo.si