KONTAKTI

VODJA TRŽENJA OGLASNEGA PROSTORA

Monika Kamenšek, T: 01/4737 501, E: monika.kamensek@delo.si

 

SKRBNICE KLJUČNIH KUPCEV

Biljana Gajšak, T: 01/4737 517, M: 031/739 130, E: biljana.gajsak@delo.si

Danica Maček, T: 01/4737 510, M: 041/743 635, E: danica.macek@delo.si

Ivanka Tehovnik, T: 01/4737 498, M: 031/702 790, E: ivanka.tehovnik@delo.si

Nina Kinkela, T: 01/4737 560, E:nina.kinkela@delo.si

Petra Poje, T: 01/4737 654, E: petra.poje@delo.si

 

TRŽENJE DIGITALNEGA OGLASNEGA PROSTORA

SPECIALISTI ZA DIGITALNE PROJEKTE

Tadej Rovtar, T: 01/4737 564, M: 040/451 019, E: tadej.rovtar@delo.si

Darko Špiranec, T: 01/4737 525, M: 031/420 121, E: darko.spiranec@delo.si

Matija Korasa, T: 01/4737 536, M: 040 530 660, E: matija.korasa@delo.si

Tone Lun, T: 01/4737 537, M: 051/ 378 543, E: tone.lun@delo.si

Anja Pušnar, E:anja.pusnar@delo.si

Tina Boh, E:tina.boh@delo.si

 

VODJA PROJEKTNE PRODAJE

Maja Vidmar, T: 01/4737 527, M: 041/327 868, E: maja.vidmar@delo.si

EKIPA PROJEKTNE PRODAJE

Brigita Cajhen, T: 01/4737 544, M: 031/622 314, E: brigita.cajhen@delo.si

Finance, elektronika, kultura, storitve, mediji in založništvo

Jasmina Zukanović, T: 01/4737 568, E: jasmina.zukanovic@delo.si

Kmetijstvo in vrtnarstvo, nepremičnine, prehrana in pijača, gradbeništvo in pohištvo

Jasna Đogić, T: 01/4737 513, E: jasna.dogic@delo.si

Moda in trgovina, zdravje in kozmetika, izobraževanje, proizvodnja in industrija, avtomobilizem

Maša Gregurič, 01/4737 522, E: masa.greguric@delo.si

Turizem in gostinstvo, šport in prosti čas, storitve

Saša Popovič, T: 01/4737 554, M: 040/596 565, E: sasa.popovic@delo.si

 

MALI OGLASI IN OSMRTNICE

T: 01/4737 500,

Tomaž Gorjanc, T: 01/4737 516, M: 041/769 468, E: tomaz.gorjanc@delo

Mali oglasi, osmrtnice in zahvale: malioglasi@delo.si, osmrtnice@delo.si

 

SPLOŠNI  KONTAKT:

Zakup oglasnega prostora: oglasevanje@delo.si

Oddaja oblikovanih oglasov: oglasi@delo.si